POLITYKA PRYWATNOŚCI

Poniższy dokument wyjaśnia zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji (nieosobowych ) o użytkownikach portalu www.ekspresowe-odchudzanie.pl

Właściciel portalu jest w pełni świadomy odpowiedzialności jaka jest związana z ochroną prywatności użytkowników Internetu.

Zakres naszej działalności wymaga zaufania i poczucia bezpieczeństwa naszych klientów dlatego dokładamy wszelkich starań aby czynności dokonywane w naszym serwisie były zgodne z obowiązującym prawem i etyką .

Składając zamówienie za pośrednictwem naszego serwisu kontaktujesz się bezpośrednio z platformą CashInPills, która pośredniczy w sprzedaży oryginalnych produktów takich jak :

– tabletki odchudzające

– tabletki na powiększenie biustu

– preparaty likwidujące cellulit

– preparaty zwiększające libido

– preparaty na potencje
– produkty dla kulturystów

oraz wiele innych.

Jesteśmy partnerem  CASHINPILLS ale nie bierzemy udziału w bezpośrednim kontakcie na linii ZAMAWIAJĄCY – SPRZEDAJĄCY .

Zgodnie z obowiązującą zasadą niniejszego serwisu, pierwszy kontakt następuje poprzez złożenie zamówienia i leży po stronie zamawiającego zainteresowanego konkretnym produktem.

Dysponentem składanych za naszym pośrednictwem danych osobowych i podmiotem przetwarzającym te dane jest wyłącznie instytucja partnerska, do której trafia złożony wniosek.

Każdy użytkownik korzystający z naszego serwisu dobrowolnie decyduje o skorzystaniu z ofert zawartych w serwisie, na własne ryzyko i według własnego uznania. Serwis pełni jedynie rolę informacyjną oraz udostępnia możliwość bezpośredniego złożenia zamówienia oryginalnego produktu na zasadzie partnerstwa.

Jakie rodzaje informacji zbiera serwis www.ekspresowe-odchudzanie.pl ?

Właściciel portalu nie gromadzi danych osobowych o internautach. Imię, nazwisko, płeć, wiek, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon są dla nas anonimowe .

Możemy wejść w posiadanie niektórych danych nieosobowych.

Automatycznie mogą być przez nas zbierane informacje nieosobowe dotyczące Państwa, takie jak: rodzaj przeglądarki internetowej, z której Państwo korzystają, adres strony internetowej, z której połączyli się Państwo z naszą witryną.

Możemy też gromadzić informacje szczegółowe, które przekazaliście Państwo za pośrednictwem tej witryny (przykładowo: wiek i miejsce zamieszkania).

Informacje te nie mogą prowadzić do ustalenia Państwa tożsamości, a ich wykorzystanie będzie mieć na celu wyłącznie zapewnienie jak najwyższej efektywności usług świadczonych z pośrednictwem tej witryny.

Informacje te nie będą przekazywane i udostępniane osobom trzecim.

Korzystanie z tzw. ciasteczek.

Podczas korzystania przez Państwa z naszej witryn, mogą zostać przez nas umieszczone na Państwa komputerach niewielkie pliki (znane powszechnie pod nawą „ciasteczka”).

Pliki te mogą być przez nas odczytane dla celów informacyjnych, w momencie ponownej Państwa wizyty na naszej witrynie. Rodzaj informacji, które w ten sposób gromadzimy ma związek z Państwa komputerem i obejmuje dane takie jak: adres IP, datę i godzinę wejścia na naszą witrynę z Państwa komputera, części witryny, z którymi się Państwo zapoznali oraz to, czy strony, z jakich Państwo chcieliście skorzystać zostały otworzone. Informacje te mają charakter anonimowy; dotyczą bardziej komputera niż osoby.

Informacje uzyskiwane za pomocą plików umieszczanych na Państwa komputerach służą zdobyciu przez nas wiedzy na temat wykorzystywania niniejszej witryny, jak również w celu dokonania oceny efektywności jej działania. Dzięki temu staramy się ulepszać kierowaną do Państwa ofertę internetową oraz zapewniać nowoczesny i przyjemny kontakt online.

Poprzez zmianę ustawień własnych komputerów (odnośne wskazówki znajdują się na ekranach pomocy lub w instrukcjach)możecie Państwo wykasować lub zablokować umieszczane przez nas pliki. Wykasowanie lub zablokowanie tych informacji, może jednak uniemożliwić korzystanie z niektórych usług oferowanych za pośrednictwem naszej witryny.

Rejestracja użytkowników.

Dostęp do zawartości serwisu www.ekspresowe-odchudzanie.pl nie jest uwarunkowany wypełnianiem przez użytkownika jakichkolwiek formularzy rejestracyjnych. Ograniczamy wykorzystanie i zbieranie informacji o użytkownikach do niezbędnego minimum.

Ochrona danych osobowych.

Zabezpieczenie danych osobowych ma dla nas wysoki priorytet. Dbamy o administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe, znajdujące się w naszym posiadaniu, przed nieautoryzowanym ujawnieniem, wykorzystaniem, zmianą i zniszczeniem.

Nikt poza administratorem nie ma dostępu do danych serwera i portalu.

Pozostałe dane osobowe, które udostępnia wnioskodawca za pośrednictwem naszego portalu znane są i przetwarzane wyłącznie przez instytucje, z którymi wnioskodawca bezpośrednio kontaktuje wykorzystując formularze naszych partnerów lub ogłoszeniodawców.

Te dane nie dotyczą naszego serwisu i ich ochrona spoczywa na instytucji, która otrzymała te dane od zamawiającego .

Przechowywanie danych.

Nie gromadzimy i nie przechowujemy danych osobowych. Dane osobowe zawarte w formularzach i wnioskach są przechowywane i przetwarzane wyłącznie przez instytucję do której jest składane zamówienie poprzez naszą witrynę.

Nie pośredniczymy w przekazywaniu wniosków i formularzy w tym danych osobowych – udostępniamy jedynie możliwość samodzielnego złożenia zamówienia na wybrany produkt .